لوستر استین گلاس

نور یکی از تاثیرگذارترین موارد در طراحی داخلی فضا می باشد.اینکه فضای داخلی چگونه دیده شود ارتباط مستقیمی با نوع، شدت و نحوه ی نورپردازی آن فضا دارد. اهمیتی ندارد که فضای داخلی به چه سبکی دکور شده باشد؛ خارج از اینکه سبک معماری کلاسیک باشد یا مدرن، نور در فضای شما عنصری با اهمیت و تاثیرگذار می باشد. شما می توانید با استفاده ی درست از این عنصر، فضاهایی را که نور و کنتراست بیشتری دارند با تاکید بیشتر و فضاهایی که به صورت کم نوردیده می شوند کم اهمیت تر به مخاطب معرفی کنید. این تضاد می تواند فضای داخلی را از یکنواختی خارج کند و چشم های مخاطب را دور از خستگی به فضا جذب کند.

نقش لوستر در دکوراسیون داخلی

لوستر مهمترین المان نورپردازی در فضای داخلی است که می تواند شکوه و جلوه ی خاصی به دکوراسیون داخلی بدهد. لوسترها با تنوع گوناگونی که در سایز، جنس و اندازه دارند می توانند برای هر فضایی به کار گرفته شوند. به صورت کلی لوسترها نور عمومی را تأمین می کنند و فضا را یکدست و بدون کنتراست جلوه می دهند. این در حالی ست که آباژورها با ایجاد تضاد و سایه روشن در نور می تواند این یکنواختی را از بین ببرد و ترکیبی جدید و زیبا ایجاد کند. این به سلیقه ی شما بستگی دارد که لوستر را به عنوان نور عمومی فضا به کار بگیرید یا به عنوان یک المان تزِینی و لوکس آن را وارد دکوراسیون داخلی منزلتان کنید. یک لوستر متناسب با دکوراسیون داخلی می توانند به راحتی نقطه عطف فضای شما بوده و تمامی چشم ها را به خود خیره کند .لوستر ها در انواع مختلف : کریستال دار ، فی ، شیشه ای و غیره مناسب تمامی سبک های دکوراسیون داخلی می باشند اما نکته مهم در نصب این المان های زیبا آن است که دقت شود در جای مناسب و با ارتفاع مناسب نصب گردد.

 

استین گلاس به عنوان لوستر

هنر استین گلاس به عنوان المانی تزئینی در درهای ورودی و پنجره ها شناخته شده است. و کمتر کسی از کاربرد آن به عنوان لوستر استین گلاس مطلع است. این نوع از شیشه های آرماتوربندی شده استفاده های متنوعی دارد. در این مقاله قصد داریم کاربرد جدیدی از شیشه های استین گلاس را به شما معرفی کنیم که علاوه بر جلوه ی زیبایی که به فضای شما می دهد می تواند به عنوان یک اثر هنری کمیاب در منزل شما بدرخشد.

برای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: داخلی ,لوستر ,فضای ,دکوراسیون ,تواند ,گلاس ,دکوراسیون داخلی ,فضای داخلی ,استین گلاس ,لوستر استین ,عنوان لوستر
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهندسی برق و قدرت زد وان موزیک - دانلود آهنگ جدید دمنوش های گیاهی توری صنعتی و توری ساختمانی ما انقلابی هستیم جستجوکده دانلود آهنگ جواهرات خانواده مفید مدافع آرمان ها .سرباز ولایت